profesjonalne tworzenie stron internetowych dla firm

Szablon WWW

Responsywne

Nowoczesny szablon

wizerunek w sieci

Musisz zadbać o profesjonalną stronę internetową!

My Ci w tym pomożemy : )
Strona internetowa przede wszystkim kształtuje wizerunek Firmy. Dobrze zaprojektowana, czytelna strona www wzbudza zaufanie. Solidna strona = solidna firma. To ona zachęci użytkownika (Twojego potencjalnego klienta) do pozostania na niej dłużej. A jeśli pozostanie na niej dłużej, automatycznie zwiększa to szanse na rozpoczęcie współpracy. Dobrze opisane usługi, to większa szansa na skorzystanie z nich. Przejrzysty szablon www stanowi pierwszy czynnik w początkowej relacji z klientem. Odpowiednio zaprojektowana strona www jako pierwsza wpłynie na postrzeganie, i ogólny obraz Twojej firmy.

Pamietaj! “Jak Cię widzą – tak Cię piszą!”

profesjonalne tworzenie stron internetowych

Strony WWW

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Wizerunek

Wizerunek w sieci

niezwykle istotny aspekt

Najwyższy czas zadbać o wizerunek twojej firmy!

W tym również możemy ci pomóc : )
Oferowane przez z nas szablony są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, a to znaczy, że z większym prawdopodobieństwem będzie go można znaleźć na podstawie szukanej frazy w wyszukiwarce. A zatem znajdzie się wyżej w wyświetlanych wynikach.

Do przygotowania nowoczesnego szablonu niezbędna jest wiedza z wielu powiązanych ze sobą obszarów informatycznych.

Posiadamy niezbędną wiedzę na temat nowoczesnych formatów grafiki wektorowej. A także narzędzi i technik konwersji i optymalizacji komponentów graficznych dla osiągnięcia jak najlepszych wyników i indeksów szybkości ładowania strony. W polaczeniu z aspektami wizualnymi dla uzyskania możliwie jak najlepszych efektów wizualnych, technik animacji, oraz doboru odpowiednich schematów kolorystycznych by jeszcze bardziej przyciągnąć potencjalną grupę klientów!!! Unikatowy styl graficzny strony www pozwoli wyróżnić cię pośród konkurencji. Dowiedz się więcej to nie kosztuje wiele: )

Nasze szablony są w pełni zoptymalizowane, zaprojektowane i przygotowane do poprawnego wyświetlania na wszelkich urządzeniach mobilnych (tabletach, smartfonach) oraz komputerach stacjonarnych i laptopach bez względu na wielkość, rozmiar, i proporcje ekranu.

W naszych szablonach grafiki wyświetlane na smartfonach i laptopach ładowane są odrębnie. Odrębne grafiki przygotowujemy, kompresujemy i skalujemy dla urządzeń mobilnych co dodatkowo wpływa na szybkość ładowania a jednocześnie na lepsze wyniki w Page Speed Index (Google).

Formaty grafiki wektorowej SVG, rastrowej głęboko skompresowanej WebP stanowią nierozłącznym elementem naszych stron WWW. Dla jeszcze lepszych wyników ładowania używamy zmiennych globalnych, oraz wbudowanych w mechanizm przeglądarek www filtrów mieszania i efektów

Zapraszamy serdecznie! obawiasz się? nie jesteś zdecydowany? współpraca z nami się opłaca!! skorzystaj a nie pożałujesz!!

Niezbedny pakiet komponentow

pełne wsparcie

Zamawiając szablon u nas

W pakiecie otrzymujesz jednocześnie:

01

POMOC I WSPARCIE

NASZĄ POMOC


Pomoc w zakresie doboru odpowiednich technologii, aspektów wizualnych tj. grafiki i kolorystyki, struktury szablonu, a także merytoryki i organizacji treści która da potencjalnie najbardziej wymierne wyniki w celu pozyskania nowego klienta.

02

WŁASNĄ DOMENĘ

UNIKALNA NAZWA


Własną domenę, hosting tzn. miejsce serwerze wraz z pełną konfiguracja gwarantująca szybkość i poprawność działania. W oparciu o system CMS do samodzielnego zarządzania i aktualizacji treści na stronie. Struktura naszego szablonu umożliwia rozwój i wzbogacanie strony o nowe usługi, podstrony i funkcje wraz z rozwojem twojej firmy.

03

Responsywność (RWD)

UNIWERSALNY SZABLON


Responsywność – poprawności wyświetlania treści, dopasowującej sie do ekranu na którym jest wyświetlana. Laptop, smsrfon, tablet czy komputer stacjonarny wyświetli nasz szablon poprawnie a jednoczesnie automatycznie dopasuje rozmiar czcionki, grafik i innych składowych treści.

04

PEŁNE WSPARCIE

NIE ZOSTAWIMY CIĘ


Wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów

05

Zaangażowanie

poświęcenie


Pełne zaangażowanie i poświęcenie w procesie jakim jest profesjonalne tworzenie stron internetowych

Zaawansowane

Presets Color

Palette:lime

Primary: #1196CC

Scheme Variant:

V-1

V-2

V-3Lime