profesjonalne strony i sklepy internetowe starogard gd - lokalna firma globalnych możliwości...

projektujemy strony i sklepy internetowe

Potrzebujesz profesjonalnej witryny, sklepu www dla swojej firmy? Dostarczymy kompleksowych rozwiązań dla twojego biznesu w bardzo rozsądnej cenie! agencja interaktywna kreatywni – Zadzwoń!

Grafika/Szablon/kolorystyka

Unikatowy Design

Może pomóc w budowaniu marki…

strony i sklepy internetowe

WordPress Prestashop

Kompatybilne z systemami cms/e-commerce

speed index / google seo

SEO i Optymalizacja

Optymalizacja pod względem szybkości oraz pozycjonowania google

Responsywne strony internetowe

Responsywne Uniwersalne

Smartfony/ Tablety/ Laptopy

Hobby i Pasja

Zaangażowanie Pasja

Projektowanie z pasją i poświęceniem

Intuicyjny edytor html

Zarządzanie Treścią

witryny z poziomu systemu CMS

Oferujemy profesjonalne strony i sklepy internetowe – w tym :

Strony internetowe dla firm WordPress

Czy chcesz wyróżnić swoją firmę w sieci? Szukasz rozwiązań, które umocnią pozycję rynkową twojego biznesu? Internet to moja pasja. Jeśli mi zaufasz skupię całą swoją wiedzę, wysiłek i energię na tworzeniu, budowaniu i umacnianiu marki twojej firmy. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania tworzę strony internetowe w oparciu o platformę WordPress. Potrzebujesz firmowej strony www, która da ci dobrą pozycję w google? Profesionalnej witryny z możliwością łatwego zarządzania i udostępniania treści do swoich klientów ? Ujednoliconej, profesjonalnej strony www zintegrowanej z portalem społecznościowym i resztą twoich usług? Mogę pomóc w budowaniu marki twojej firmy za rozsądne pieniądze !!!

Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop

Zastanawiasz się czy warto zacząć handlować w internecie? Masz pomysł na biznes online ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sposobu na dotarcie do szerszej grupy klientów? Załóż sklep internetowy z pełną funkcjonalnością w oparciu o najczęściej wykorzystywane narzędzia typu Open Source Prestashop. 

Profesjonalny W 100% responsywny (dostosowany do smartfonów i komputerów) w pełni skonfigurowany system e-sprzedaży może znacznie zwiększyć przychody twojego biznesu! Czy wiesz, że handel elektroniczny stanowi 31% udziałów w całym polskim rynku sprzedaży ogółem? Tworzymy sklepy internetowe i zapewniamy integrację, konfiguracje i optymalizację. Integracja sklepu z paczkomatami InPost, Sklepy obcojęzyczne, tłumaczenia treści i produktów. optymalizacja SEO pod wyszukiwarki, administracja, hosting, domena, indywidualne dedykowane funkcje sklepu. To usługi, które dadzą ci kompletny system sprzedaży internetowej, który pomorze rozwinąć twój biznes. Zastanawiasz się ile kosztuje sklep internetowy? Mniej niż myślisz!. Nie czekaj zacznij handlować w sieci. Skontaktuj się z nami!

Pozycjonowanie stron, optymalizacja dla wyszukiwarek, audyt SEO

Na dotarcie do wyższych pozycji w wyszukiwarce składa się wiele czynników. To skomplikowany proces a złożoność algorytmów google wymaga zaawansowanej wiedzy i znajomośći każdego z nich. Wiedza na temat SEO jest niezbędna a często to jedyna droga w celu dotarcia do potencjalnego klienta szukającego pożaądanej usługi lub produktu w internecie. Aby strony i sklepy internetowe mogły osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce niezbędna jest ich poprawna konstrukcja i organizacja treśći, kategorii, hierarchii itd. Dobra pozycja w google to m.in:

– odpowiednio zaprojektowany szablon witryny www pod względem organizacja, szybkośći łądowania, optymalizacji i kompresjii grafiki do odpowiednich formatów oraz linki prowadzące do innych stron

– dobrze przemyślana i skutecznie zaplanowana kampania długoterminowa w tym analiza konkurencji pod względem wielu istotnych czynników tj. region, marka, konkurencja lokalna itd.

Nie da się skutecznie wypozycjnonować strony internetowej zaczynając od środka. Zaufaj nam. Spędziliśmy nad tym zagadnieniem pozycjonowania, analizie i osiągniętych wyników setki, tysiące godzin. Zapytaj jak będzie wyglądać wypozycjonowalie twojej usługi w sieci. Zamów audyt SEO !

Projekty graficzne, projektowanie loga dla firm, banery, wizytówki

Zajmujemy się projektowaniem logo dla firm w grafice wektorowej. Grafika wektorowa w przeciwieństwie do grafiki rastrowej (Photoshop) obliczana jest na podstawie wzoru matematycznego. W praktyce umożliwia to powiększenie grafiki do dowolnych rozmiarów bez utraty jakości. Profesionalna firma wymaga profesjonalnego, indywidualnego znaku graficznego, z którym kojarzyć się będzie dana firma. Dobre logo pozwoli zbudować markę i umocnić pozycję twojej firmy. Zastanawiasz się ile kosztuje firmowe logo? Zdecydowanie mniej niż myślisz. Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej.

Tworzenie, instalacja i konfiguracja wtyczek i rozszerzeń.

Ulepszanie i rozbudowa istniejących systemów. Programowanie skryptów oraz wtyczek rozszerzających funkcjonalność firmowych witryn i sklepów WWW opartych na najpopularniejszych systemach CMS i e-commerce takich jak WordPress czy Prestashop. Jeśli potrzebujesz specyficznych filtrów do sortowania grup towarów, automatycznych skryptów do wysyłania email dla subskrypcji, czy jakiejkolwiek innej funkcji uprawniającej działanie twojej firmy zgłoś się do nas.

Napisz do nas

5 + 3 =

Strona Główna

agencja interaktywna kreatywni starogard gd

Ważniejsze
pojęcia

Agencja Interaktywna

strony i sklepy internetowe starogard

Dlaczego my ?

W internetywych językach z wykorzystaniem komponentów i technologi mających zapewnić sprawne działanie nowoczesnych aplikacji w sieci. Odpowiednio zaprojektowane, jasne i zrozumiałe pod kątem merytorycznym, a jednocześnie czytelne dla przeglądarek i mechanizmów SEO, które pozwolą osiągać dobre pozycje dla wyszukiwanych fraz.

Nasze projekty

Nowoczesne formaty grafiki wektorowe (SVG) oraz odpowiednia kompresja do formatu WebP pozwoli szybko wczytać stronę www a tym samym uzyskać lepszy indeks wydajności. Odpowiednio dobrane schematy kolorystyczne, oraz odpowiednia organizacja i konstrukcja szablonu przyciągnie i ułatwi komunikację dla potencjalnego klienta. Nasz szablon wyróżni twoją firmę w internecie!!
agencja interaktywna starogard gdański
sklepy internetowe starogard gdański

Nasze strony i sklepy internetowe

W dobie internetu handel elektroniczny stanowi 56% udziału ogólnej sprzedaży i stale się rozwija. Pozwala łatwiej dotrzeć do szerszej grupy klientów. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania przy instalacji i konfiguracji podczas sklepów www. Planując tworzenie sklepów www, bądź rozszerzając funkcjonalność istniejących sklepów o nowe funkcje pod postacią modułu. Bądź zaprojektujemy szablon, mechanikę i integracje dla nowego systemu sprzedaży dla twojej firmy.

Aplikaje Internetowe

Narzędzia i Technologie

php, javascript, css

Język php wykorzystywany po stronie serwera, to jeden z powszechniej wykorzystywanych i sprawdzających się w praktyce. Jest to język skryptowy (od wersji PHP5 wprowadzono model projektowania obiektowego). Wykorzystywany do generowania dynamicznych treści na stronie www.

JavaScript to język stworzony przez firmę Netscape najczęściej wykorzystywany jako front-end. Działa po stronie klienta. Wykorzystuje się go do tworzenia animacji, interaktywnych oraz dynamicznych elementów strony www.

Z kolei CSS reprezentują kaskadowe arkusze stylów. Tworzą listy zdefiniowanych reguł, które pomagają nadać stronie odpowiednią stylistykę, strona staje się wtedy atrakcyjna dla odbiorców.

svg, webP

Nowoczesne formaty grafiki wektorowej (SVG) na bazie XML-a oraz silnie skomresowany „lekki” format grafiki WebP dzięki zastosowaniu kompresji bezstratnej i przezroczystości pozwala szybciej ładować stronę WWW a tym samym osiągać lepsze wartości indeksu Google Page Speed

wordpress

WordPress – napisany w języku PHP system zarządzania treścią (CMS) zaprojektowany głównie do obsługi stron www.wśród systemów zarządzania treścią WordPress miał udział na poziomie 59,9% – czyli był najpopularniejszym CMS na świecie.

prestashop

Według serwisu Builtwith, na platformie funkcjonuje ponad 15 tysięcy sklepów, co daje PrestaShop pierwsze miejsce wśród oprogramowań e-commerce nad Wisłą (31% udziałów w polskim rynku).

google-developer

Zaawansowane

Presets Color

Palette:lime

Primary: #1196CC

Scheme Variant:

V-1

V-2

V-3Lime